full-1full-2full-3

WYSUSZONE STOPY

UDOSTĘPNIJ

OSTATNIE ZAPYTANIA DO NASZEGO EKSPERTA


Wysuszone stopyWysuszone stopy


Pytanie:
Niedługo będzie trzeba odsłonić stopy a tak się składa, że moje zupełnie się do tego nie nadają. Mam pięty wysuszone jak u staruszki i mnóstwo grubego zrogowaciałego naskórka. Mam iść do kosmetyczki czy są jakieś domowe sposoby albo kremy?

Odpowiedź:

Porządnie wykonany peeling stóp, nakładanie maseczki i odpowiedniego kremu powinny zadziałać, jeśli warstwa zrogowaciała nie jest zbyt gruba.
Na początek wypróbuj wulkaniczny peeling do stóp z parafiną z serii Perfecta Body. Możesz również użyć wulkanicznego peelingu z serii Perfecta SPA w duosaszetce z maską-serum do stóp. Peeling przygotuje stopy na przyjęcie odżywczych i zmiękczających składników zawartych w maseczce. Dodatkowo po każdym myciu warto wcierać w stopy krem, na przykład z serii Perfecta Body zmiękczający krem do stóp z mocznikiem, gliceryną i d-pantenolem. Latem warto również zaprzyjaźnić się z kremem antyperspiracyjnym lub odświeżającym z serii Perfecta Body.


POWRÓT

ZAPYTAJ EKSPERTA


Na pytania odpowiada
mgr farmacji, kosmetolog
Alicja Falender
imię, nazwisko: *
e-mail: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:*
  
* pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Dax Cosmetics Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnowie, ul. Spacerowa 18, 05-462 Wiązowna. Więcej o administratorze, celach przetwarzania danych i Twoich prawach w polityce prywatności.