full-1full-2full-3

PŁYNY MICELARNE

UDOSTĘPNIJ

OSTATNIE ZAPYTANIA DO NASZEGO EKSPERTA


Płyny micelarnePłyny micelarne


Pytanie:
Czym, oprócz mleczka, mogę skutecznie zmywać makijaż? Mleczko jest dla mnie za tłuste, a po użyciu toników twarz trochę się lepi. Słyszałam o płynach micelarnych, ale nie wiem czy to produkt dla mnie. Mam cerę wrażliwą.

Odpowiedź:

Płyn micelarny jest alternatywą dla mleczka i toniku oraz innych środków myjących: oczyszcza jak mydło, odświeża jak woda, neutralizuje jak tonik, a także nawilża jak mleczko. Posiada przy tym lekką, nietłustą konsystencję. Micele – małe gąbeczki, które składają się z cząstek wodnych (hydrofilowych) i tłuszczowych (lipofilowych), jak magnes usuwają z powierzchni skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu. Nie naruszają przy tym naturalnej bariery ochronnej skóry i jej nie podrażniają.

Polecam bezzapachowy płyn micelarny do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu dla cery wrażliwej z serii Perfecta Oczyszczanie. Starannie usuwa ze skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu, przez co skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Zawiera nawilżający wyciąg z bawełny, łagodzący podrażnienia D-pantenol oraz ekstrakt ze świetlika, który redukuje oznaki zmęczenia i łzawienie oczu. Płyn doskonale radzi sobie nawet z bardzo mocnym makijażem.


POWRÓT

ZAPYTAJ EKSPERTA


Na pytania odpowiada
mgr farmacji, kosmetolog
Alicja Falender
imię, nazwisko: *
e-mail: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:*
  
* pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Dax Cosmetics Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnowie, ul. Spacerowa 18, 05-462 Wiązowna. Więcej o administratorze, celach przetwarzania danych i Twoich prawach w polityce prywatności.