full-1full-2full-3

KREM DO TWARZY NA ŚCIĄGNIĘTĄ SKÓRĘ

UDOSTĘPNIJ

OSTATNIE ZAPYTANIA DO NASZEGO EKSPERTA


Krem do twarzy na ściągniętą skóręKrem do twarzy na ściągniętą skórę


Pytanie:
Zastanawiam się, czy krem do twarzy z serii perfecta mama byłby także odpowiedni dla kobiety 31 letniej, nie będącej w ciąży? Poszukuję kremu na dzień, z filtrami, który byłby łagodny i nie zapychał porów. Wcześniej używałam perfecty 35+ i po posmarowaniu skóra była ściągnięta.

Odpowiedź:

Oczywiście krem przeznaczony dla kobiet w ciąży z pewnością Pani nie zaszkodzi, jednak proszę pamiętać, że główną funkcją tego kremu jest zmniejszanie przebarwień hormonalnych tzw. ostudy. Sama konsystencja natomiast może okazać się niewystarczającym benefitem, choć oczywiście komfort używania jest bardzo ważny.
Krem Perfecta Age Control 35+ natomiast, istotnie ma konsystencję na tyle lekką, że przy suchej skórze (lub mieszanej z przewagą suchej) może pojawić się uczucie ściągania cery. Sądzę, że dla Pani bardziej odpowiedni byłby krem z serii Perfecta Cera Sucha krem regenerująco-ochronny, który zadba o warstwę hydrolipidową naskórka i zniweluje uczucie ściągania i suchości.


POWRÓT

ZAPYTAJ EKSPERTA


Na pytania odpowiada
mgr farmacji, kosmetolog
Alicja Falender
imię, nazwisko: *
e-mail: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:*
  
* pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Dax Cosmetics Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnowie, ul. Spacerowa 18, 05-462 Wiązowna. Więcej o administratorze, celach przetwarzania danych i Twoich prawach w polityce prywatności.